| Antonia1234 a întrebat:

Cum doamne se fac virusii? Voi nu ati dori sa-i bagati in carantina pe toti? Ce programe anti-virusi aveti? Cam cati virusi credeti ca v-au fost bagati in calculator? Voi nu ii urati?

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Multe intrebari...

Virusii se fac de hackeri.
Ei intra prin linkurile prin care umblam sau prin fisierele descarcate.
Eu am Malware(Antivirus) si Avans!(Antivirus)[Daca ai mai mult de 2 antivirusi, o sa se zabaceasca calculatorul]
Eu pana acum am scapat de vreo 40 de virusi...Momentan am calculatorul FARA VIRUSI(Am verificat cu 10 motoare de antivirusi online! Daca nu au putut 12 antivirusi sa gaseasca toti virusii[Asta e de rau]
Eu nu urasc virusii, nici nu ii iubesc...

| Antonia1234 explică (pentru Darcos):

Si hackerii de cine sunt facuti?

| Darcos a răspuns (pentru Antonia1234):

Hackeri sunt OAMENI(Nu extraterestii) care au pasiune pentru calculator si comenzi etc (legat de comenzi de calculator si date)... Ei stiu foarte multe despre calculator si asa au vrut sa fure banii din conturile oamenilor(Virusi Trojeni)...Asa s-au hotarat sa faca si virusi care sa enerveze oamenii[Pentru bucuria lor;"Nebuni de legat"]

Funda? crying laughing

6 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD a răspuns:

Daca ai windows xp creca trebuie sa ai AVG8. 5 sau anti-virus.
Funada?

| VintageRed a răspuns:

N-am viruşi! Folosesc Kaspersky ANTI-VIRUS 2012 big grin

| hotgirl05 a răspuns:

Virusii se i`au dupa net. nu se fac ei laughing). cand dai download la ceva. poze. melodii. poate avea virusi site-ul acela. si ii descarci si in pc!