| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai avantajos sa gatesti, la aragaz sau la plita electrica?

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

La aragaz la noi desi in multe tari din Europa s-a renuntat la gazul metan in bucatarie (energia electrica este mult mai ieftina la ei si nepoluanta).

| julliano a răspuns:

La aragaz, merge mai rapid. Cand aveam plita electrica, stateam jumatate de ora pana sa se incalzeasca sa imi frig un ochi straight face

| lia a răspuns:

Sigur la aragaz este mai avantajos.
Si apoi, daca criticul este de aceeasi parere, el stie mai bine ca doar este bucatar.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La aragaz.

| estefano a răspuns:

Cred ca cel mai rentabil e sa gatesti la plita cu inductie. Iese si mai rapid si mai ieftin. Uite aici o comparatie http://vladubucataru.blogspot.com/......u-gaz.html