| psycho_6698 a întrebat:

Cum editez o poza in care vreau sa ma vad doar eu clar iar restul din jurul meu sa se vada in ceata?

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Sau poti descarca de pe internet Adobe photoshop, si cauti pe youtube sau google tutoriale legate de "BLUR" sau "FOCAL EDITING" sau ceva de genu. Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Poti folosi Photo Brush sau Gimp.happySunt foarte usor de folosit.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste P h o t o F i l t r e descarci de aici : http://photofiltre.free.fr/utils/PhotoFiltre-en.zip (e gratuit)
apoi introduci imaginea in el iar in dreapta la instrumente vei gasi BLUR (o picatura desenata) si cu el vei incetosa pe ceillati.Bafta!(daca ai alt editor de imagini cauta BLUR ca toate au instrumentul asta).