| DaVà a întrebat:

Cum editez un clip adica sa ii imbunatatesc calitatea si din astea?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Editarea unui video duce automat la pierderea calitatiitongue
deci tu nu prea ai cum sa imbunatatesti calitatea ci sa il faci in asa fel incat sa nu se observe ca a fost editat tongue
daca vrei sa te joci cu asa ceva cauta pe net programe de editare video si vezi ce iasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate. de`odata ce l`ai filmat cu o camera de proasta calitate nu mai ai ce`i face.