| George14 a întrebat:

Cum fac bara de la desktop transparenta?
pana acum era transparenta, dar acum nu mai este.
Ea singura s-a facut asa.
Am descarcat gta san andreas si de atunci
Nu am vazut cand s`a schimbat
Am windows 7 dar cand dau click dreapta si la proprietati, apasa pe Window color si nu imi apare ce trebuie, imi apare altceva. Scrie sus acolo "Window color and appearance". Si mai scrie jos ceva, imi cere sa aleg culoarea, si sa aleg "Item"
Funda cine stie!

Răspuns Câştigător
| fis a răspuns:

Cand rulezi jocuri windows 7 isi face bara mata (netransparenta) pentru a rula mai bine daca iti ramane asa trebuie sa ii dai click dreapta pe ecran personalizare si unde scrie aero themes alegi windows 7 sau oricare de acolo. deci click dreapta pe ecran NU pe bara

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da-i logoff si apoi logon si se face la loc!

| KazNNNeT a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop si alege personalize, dupa alegi una din temele acelea ( architecture, characters etc ) ar trebui sa fie transparenta acum, funda?