| Medeaa a întrebat:

Cum fac ca atunci cand deschid un slideshow( facut de mine in powerpoint) da apara pe tot ecranu;. si sa mearga singur... fara sa mai apara chestii alea de unde il pot edita?big grinbig grin

P. S. am word 2010.
pot sa vad cu word 2003 slideshowul? fara sa se modifice ceva?big grinbig grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai salveaza-l in pc si apoi clik dreapta pe el si deschide-l cu VLC, BSplayer, Winamp sau Windows media player (pe toate ai optiunea de al vedea full screen) Bafta!

| misu_3228 a răspuns:

Salveaza-l ( Save as ) PPS ( Power Point Show) si merge singur exact asa cum vrei!

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Cand intri in power point apesi tasta "F5" si iti porneste pe tot ecranu daca asta vroiai sa afli.

Mult succes in continuare:*:*:*

Foonditza?

| dedu2009 a răspuns:

Da poti apasa F5tongue