| IoNuTz96 a întrebat:

Cum fac ca, cand inchid clapleta la laptop sa nu se mai puna pe stand-by? Pentru ca mi s-a stricat bateria si daca inchid clapeta el tot timpul ruleaza de pe baterie, si daca nu are baterie va dati seama ca se stinge. Deci cum fac imi ziceti, va rog? sadD au funda big grin

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Aici ai instrucţiunile: http://ask-leo.com/......losed.html

Acolo trebuie bifat "Do nothing", adică dacă închizi clapeta să nu se întâmple nimic, ca şi cum ar fi deschisă...

6 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

E foarte simplu! Nu-ti trebuie absolut nicio instructiune! Dai click pe bateria de langa ceas de jos => more power options => te duci la ce profil folosesti => apesi in dreptul ei Change plan settings => Change advanced power settings => din lista care iti apare cauti Power button and lid => Lid close action => si selectezi Do nothing, fie la On battery sau la Plugged in. Atat! Bafta!

Alte răspunsuri
| IoNuTz96 explică (pentru andtim):

Mersi mult big grinwinking

| IoNuTz96 explică:

Dar imi trebuie cu imagini pentur windows 7, ala e XP e diferit sad