| daisy22 a întrebat:

Cum fac ca facebook sa imi retina adresa de email si parola pe chrome. Funda

6 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

E o casuta mica sub spatiul in care iti bagi adresa de mail. Spune ceva de genul "tine-ma minte" sau "tine-ma logat". O bifezi si vei intra mereu direct pe facebook.

| Andrei258 a răspuns:

Daca vreti sa va retina e mailul si parola bifati casuta tine ma logatinainte sa intrati in cont

| xFlorin a răspuns:

Bagi id-ul si parola si dai "tine-ma minte"

| Alex8595 a răspuns:

Buna, cand bagi parola si email-ul o sa iti apara undeva in stanga sus si te intreaba daca vrei sa salvezi datelewinking

| Hatze9000 a răspuns:

Intri in setarile Chromului si bifezi Offer to save passwords I enter on the web. Manage saved passwords

| Socrat a răspuns:

Fa click pe tine-ma minte