| Christyne a întrebat:

Cum fac ca in google crome descarcarile sa se faca in D?

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Mergi la iconita aceea unde iti arata o cheie, selectezi optiuni, iti va aparea o fereastra cu 3 butoane, selecteaza "In culise" daca ai browserul in romana asa iti va aparea, iar dupa ce ai selectat iti va aparea mai jos sa iti alegi destinatia unde vrei ca Google Chrome sa salveze mereu fisierele descarcate

2 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Pai cand vrei sa copiezi ceva, te anunta unde vrei sa le pui, si schimbi.
De obicei el ti le baga in c : file(s), sau ceva de genul.

| Christyne explică:

In google crome mi le baga in C in folder de downloads automat. vreau sa ii schimb destinatia in D