| Valentin_Flavius_1993 a întrebat:

Cum fac ca laptopu meu Lenovo sa nu se mai puna in mod Sleep adica sa nu se mai stinga cand nu e >folosit? HeLp Plzz Funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Control panel la Optiuni de alimentare la Alegerea momentului de inchidere a ecranului.Si la casutele din dreptul la Punere computer in repaus bifeaza Niciodata. Putin mai jos click pe Salveaza modificari si gata.Ecranul se inchide daca nu ti-ai setat economizor de ecran, oricum.Cand il deschizi iar(cu clapa ridicata)treci cu degetul peste mousepad si se deschide unde ai ramas.

| KillaNoFilla a răspuns:

Contol panel>power option>change plan settings