| anuska a întrebat:

Cum fac ca sa vad profilul cuiva pe hi5 stiind doar id?

23 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Uite :
bagi id aici : http://www.ydetector.ro/
si vezi ca jos scrie vizualizati hi5!
:)
bafta!

| roxana10 a răspuns:

Scrii pe google hi5 detector dupa id`ul de mess

| Demoiselle a răspuns:

Servus:D
Pai intrii pe www.detectinvisible.me, introduci id-ul si o sa iti spuna daca e online/offline/invisible. In partea stanga gasesti si detect hi5 care o sa iti arate daca are sau nu hi5. Daca are apesi view hi5 si iti intra direct in pagina de hi5.
Pupici!:*

| sensesDelight a răspuns:

Intră pe www.ydetector.com, scrie id-ul persoanei respective. După ce verifici dacă e online sau nu, vezi că-ți apar dedesubt niște pătrățele, iar pe al 4-lea scrie "HI5". Apasă pe el, și dacă și-a făcut profilul pe id-ul respectiv îți apare profilul lui ca la "search" pe hi5. După ce îl găsești apasă pe el și îi deschizi pagina Hi5. După aceea cred că știi.
Hope it helps!

| Dominicc a răspuns:

Http://www.invizibil.ro/

la ultima functie de jos bagi id
daca are hi5 facut pe id ala ti, l va arata.

Răspuns utilizator avertizat
| Mony_4137 a răspuns:

Unde cauti hi5 scrii id cu @yahoo.com la sfarsit.

| © E m i ℓ y a răspuns:

Intra pe http://www.status-yahoo.ro/ scrie id. ul si iti da hi5. ul

| adelina_5429 a răspuns:

Http://www.invizibil.info/index.php introdu id-ul si iti va aparea hi5-ul

| bistriteanul a răspuns:

Intri pe hi5 si acolo la search scrii adresa de e-mail... si cam asta a fost tot! vreau fundita!

| Dizzy a răspuns:

Incearca pe www.yahoostatus.ro

| TeoIonela a răspuns:

1.Intra pe www.ydetector.com
2.Scrie id-ul respectiv acolo.
3. Da-i click pe lupa aia din casuta in care ai scris id-ul(este in dreapta).
4.Asteapta!:))
5. Dand click pe lupa aia nu faci decat sa vezi daca acea persoana este pe invisible sau nu.In stanga apare avatarul ei iar undeva jos cateva optiuni, printre care si vizionarea hi5-ului persoanei respective. Da-i click pe patratelul ala in care scrie HI5.
6.Asteapta!:))
7. Voilla.
Bafta!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alerim_18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il chemi la tine o chemi la tine pe persoana respectiva iti baga hi5 ei lui si gata problema rezolvata happyhappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intru pe his ca eu nu stiu
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vfgteyatty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe net si scrii hi5 dupa id si iti apare

| dddt1 a răspuns:

Primul pas, intra pe site-ul asta http://hi5detector.info/hi5-detector-dupa-id introduci id-ul de mess si apesi check.

| dddt1 a răspuns (pentru adelina_5429):

Adelinaaaaaaaaaa rolling on the floor

| costyboss a răspuns:

Cum sa intru pe id-ul meu pe hi5?

| Allex_Allex_1956 a răspuns:

Allex allex
@yahoo.co.