| Leonis2014 a întrebat:

Cum fac ca telefonul sa se apeinda automat cand il scot din husa? Cu zenzorii aia de luminozitate si proximitate. Dau FUNDA celui care imi zice cum sa fac asta. Am android 4.2.2!

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Cum sa se aprinda fara sa l atingi? daca ai vazut la cineva poate sa l faci si tu dar asa stiu numai un program de muzica care are o setare atunci cand scuturi de telefon canta muzica in rest numai LG u asta ultimul apesi de 2 ori pe ecran si se deschide in rest butoane

| Leonis2014 explică (pentru shannygelu):

De exemplu are un prieten un ipad, si cand ii ridica husa de pe ecran se aprinde singur! Si telefonul meu facea asa dar de ieri nu mai se aprinde singur! Cred ca l'am dezactivat eu din greseala, oricum se aprindea cand senzoru de luminozitate "vedea lumina"!

| shannygelu a răspuns (pentru shannygelu):

L am testat la mine pe tel merge trebuie intrat in setarile programului si merge