| Ade009 a întrebat:

Cum fac la google chrome ca atunci cand inchid pagina web sa-mi ramana salvate toate paginile deschise cand il deschid data viitoare adica sa apara in bara de sus de ex youtube, facebook, google. Sper ca intelegeti laughing Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ceva si mai simplu este -> Click dreapta pe fiecare tab in parte si dai pin. Taburile astea nu se vor inchide niciodata si vor fi deschise mereu cand vei deschide browserul.

| user5493 a răspuns:

Pai sa te uiti la setari de continut, apoi cookie-uri si sa ai debifate:
Blocati stocarea de date.
Blocati cooki-urile.
In plus poti activa bara de marcaje din setari si sa-ti salvezi acolo paginile favorite.
Si eu am chrome, sper ca raspunsul ti-a fost de folos.