| alinutz33311 a întrebat:

Cum fac la telefonul Samsung Galaxy mini 2 cand ma suna cineva sa se auda melodia direct tare?

Cand ma suna cineva se aude treptat tare si nu stiu cum sa fac sa se auda direct tare.

Dau FUNDA! Multumesc.

6 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Cauta la setari, la sunet si intrari apeluri vei gasi undeva unde selectezi daca vrei pe silntios, daca sa vibreze tot timpul, niciodata sau doar daca, si canta, chestii de astea. Acolo va fi si o rubrica pentru ce te intereseaza pe tine. Daca nu gasesti nimic cauta in manualul de instructiuni sau apeleaza la cineva de la un service dai foarte putin pentru asa ceva.
Sper ca te-am ajutat!

| alinutz33311 explică (pentru dodo1530):

Nu stiu, am cautat peste tot, de o ora caut si nimic...

| CersetoruVesel a răspuns:

Intri la setari la sunet asa e la toate telefoanele si iti apare sa alegi

| alinutz33311 explică (pentru CersetoruVesel):

Asta am cautat si eu nu gasesc...

| CersetoruVesel a răspuns (pentru alinutz33311):

Pe ce aplicatie cauti?

| alinutz33311 explică (pentru CersetoruVesel):

Am cautat la setari dar nu gasesc! Ma inerveaza ca daca ma suna cineva peste 3-4 secunde se aude tare indiferent de melodie si nu stiu cum sa fac... Mai am 3 Samsung galaxy dar la altele nu imi face asa...