| Xname a întrebat:

Cum fac la Word 2007 cand scriu ceva sa nu imi mai apara subliniat cu rosu?
Cred ca e ceva cu Spelling&Grammar dar nu stiu sigur. Cine ma poate ajuta? big grin Fundita

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da dublu click pe limba din bara de jos (de obicei este English) si din tabelul cu limbi selecteaza Romanian si vor disparea sublinierile. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi textul...si de jos, unde scrie limba, dai click si bifezi do not check spelling or grammar.

| happy31animation a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa le scrii cu restul semnelor sau ca-i gresit ceva, daca ai un calculator bun atunci vei gasi restul punctelor din alfabet la litere.

| happy31animation a răspuns (pentru happy31animation):

Sau ca trebuie sa dai sus pe a treia bara tocmai in dreapta si alege o limba.