| Genesis29 a întrebat:

Cum fac Opera sa fie browserul presabilit. K ma enerva am pus google chrome si acu vreau iar opera si nu mai stiu cum sa fie prestabilit. Pt cei ce nu stiu adica cand deschid de ex mailul din mess sa-mi intre direct cu opera ca browser.

Răspuns Câştigător
| Madalyn a răspuns:

Setings / Preferences / Advanced / Programs / Bifeaza Check if opera is default browser on startup

Funda? big grin

1 răspuns:
| DoRu a răspuns:

Dezinstaleaza ope si instaleaza-l iar si la finalizare o sa te intrebe daca doresti sa fie brownserul prestabil in bara de start si cum ai zis u:d