| andreeaandre984 a întrebat:

Cum fac pe cineva administrator la o pgina de like pe facebook? ps

Răspuns Câştigător
| SaraYang18 a răspuns:

Mergi pe pagina ta si in partea dreapta scrie "Setari" intra acolo. Apoi in partea stanga vor aparea mai multe optiuni tu selecteaza "Roluri in pagina" si adauga pe cine trebuie. Vezi ca pentru confirmare iti vor cere parola de la Facebook, da Enter si gata.
PSbig grinin cate stiu inainte sa adaugi pe cineva admin la pagina ta trebuie sa-l ai prieten pe Facebook. Am avut multe pagini si stiu cum functioneaza.