| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac poze cu webul? Am webul incorporat si nu gasesc nicaieri nimic de laptop. Trebuie sa spun ca am laptopul de la romtelecom, un hd compaq 610 cu windowsul preinstalat.

4 răspunsuri:
| Alissa193 a răspuns:

Salut, si eu am webul incorporat in laptop si cel mai rapid il gasesc in bara de jos din partea dreapta a meniului.in orice caz daca nu gasesti poti intra in myComputer si pui la cautare _camera_ si iti apare in ce mapa este pastrata.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am laptopul de la romtelecom, un hd compaq 61

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dastea