| mikko a întrebat:

Cum fac rost de puncte de cultura la grepolis?

funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tr sa ai academia la level 30. mergi in agora > cultura.
alta metoda ar mai fii sa invingi 300 de soldati

| tupeistul99 a răspuns:

Punctele de culura le faci in trei feluri :
1) O parada triumfala-Trebuie sa ucizi in aparare N unitati inamice ( Ex : parada 1 -300 unitati)
2) Jocuri olimpice (ai nevoie de resurse, monede de aur si academia nivel 30)
3) Piesa de teatru(ai nevoie de teatru, resurse si academie de nivel 30)
Sper ca te-am lamurit... FUNDA?

| AdrianPanaintescu a răspuns (pentru tupeistul99):

Dar ai si festivalul orasului

| casiula96 a răspuns:

In principal trebuie sa ai lvl 30 academie si trebuie sa omori cat mai multe trupe adverse sau poti fac jocuri olimpice, parada triumfala, si mai sunt inca 2 acolo nu imi vine acum numele in minte dar trebuie sa indepliniste conditiile. Funda?