| elisarktis a întrebat:

Cum fac sa bag poze de pe telefon pe calculator? Dupa ce bag cablu ala de la telefon in calculator se aude un bip la calculator si dupa aia ce fac?

Răspuns Câştigător
| Mihay4 a răspuns:

Uita-te la model [ scoate bateria si vezi modelul ] si downloadeaza driverul telefonului happy Fundita?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci in My computer,cauti partitia cu telefonul, dai click, dai imagini, deschizi folderul si dai copy paste la imagini!

| HoneyBooBoo a răspuns:

Daca se aude "bip" atunci ar trebui sa-ti apare niste casete, sau ma rog una si tu alegi folderul, daca nu, intri pe "MY COMPUTER" si o sa vezi ca iti apare ceva nou pe langa ce ai avut inainte sa bagi cablul de date, dai click acolo si dai pe images, apoi deschizi folderul unde vrei sa pui pozele, le selectezi si le pui in folderul dorit. Succes!;*

| alex_1288 a răspuns:

Ai bagat cablul de date din calculator in telefon si trebuie sa-ti arate pe telefon ca e conectat cu calculatorul si atunci intri pe My Computer si iti apare acolo un folder si bagi acolo. Eu asa fac si nu iti trebuie nici CD, succes.

| elisarktis explică:

Da, apare pe telefon ca e conectat, dar in My computer nimic nou.

| alexytzyq a răspuns:

Este simplu te duci in My documents si apoi dai click unde scrie memory card sau unde scrie numele telefonului tau, apoi dai la imagini, la telefon acolo, practic intri in telefon si apoi dai copy si paste pe desktop. Te-am ajutat?