| georgian2012 a întrebat:

Cum fac sa descarc jocuri in telefon cu cablu de date?

Răspuns Câştigător
| QuickWitted98 a răspuns:

Downloadeaza jocuri de pe :mobile9.com si le descarci intr-un folder care sti u in calculator, apoi bagi cablu de date si copiezi jocurile care le-ai descarcat in telefon, apoi in telefon le instalezi. Asta e tot.

| georgian2012 explică (pentru QuickWitted98):

Scuze ca ti-am notat raspunsul castigator, dar cand le descarc de pe mobile9 in pc, le mut in telefon si in fisierele mele arata (cand le pornesc) ..nepermis. De ce? Mai poti sa imi dai un raspuns? Te rog frumos!

4 răspunsuri:
| georgian2012 explică:

Am un telefon numit:Samsung m3510 beat!

| georgian2012 explică:

Am un telefon Samsung m3510 beat!

| georgian2012 explică:

Am un Samsung m3510 beat.