| uply a întrebat:

Cum fac sa instalez Boot Mii din Homebrew Channel de la Wii? Am dat click pe el si mi-a aparut ecranul negru si dupa-aia nu mi-a mai aparut ninic.Ce este el si ce face el? Multumesc! Promit sa dau funda!

3 răspunsuri:
| NintendoHackers a răspuns:

Ti-ai instalat prima data cand ai modat Wii-ul BootMii sau doar ai dat pe butonul din Homebrew Channel din curiozitate?

| uply explică (pentru Tudor1982):

Tu crezi ca poti sa-ti bati joc de mine? Mi-ai dat un link despre Valentine's Day. Daca ai facut-o intentionat, inseamna ca nu ai demnitate si-ti bati joc de tine, nu de mine.