| Robert160 a întrebat:

Cum fac să intru pe contul meu de Facebook dacă am uitat și parola, și adresa de e-mail?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai inregistrat numarul tau de telefon mobil, introduci acel numar si ceri un cod de deblocare (parola pe termen scurt). Vei primi codul in SMS in cateva secunde.

La intrarea in contul Fb, introduci numarul de telefon si codul de deblocare in maxim 3-5 minute si te lasa in cont.
Este recomandat sa intrii in cont de pe un calculator, din browser!
In pasul urmator, cand ai intrat in cont, mergi la setari si pui o parola noua, si o adresa de e-mail de rezerva, pe care sa poti primi corespondenta de la Fb. Salvezi schimbarile si iesi din cont!

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ai acces la adresa de e-mail nu mai poți face nimic.
Îți faci alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci altul

| sopranaCadaverica a răspuns:

Nu mai intra.

| Sabpopoviciu007 a răspuns:

Poti incerca asa : bagi ultima adresa de mail pe care o ti minte si apoi dai pe,, Am uitat parola"(dreapta sus sau ceva de genu) si de acolo urmezi pasii care iti sunt dati
Nu sunt sigura, sigura ca va merge dar poti incerca