| Iulian_Adrian_1999 a întrebat:

Cum fac sa mearga calculatorul mai repede dar fara sa schimb windowsul. AM windows 7 si daca e spuneti-mi cum sa-l fac sa mearga mai repede!

Repedee !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune configuratia pc-ului ca sa stiu daca mai poti sau nu face ceva.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand au aparut sistemele de operare flamande dupa resurse, al meu a mers al dracului de repede...la reciclat.
Trebuia sa pui si configuratia sistemului.

| Iulian_Adrian_1999 explică (pentru anonim_4396):

Zi si t mai explicit ce trebuie sa fac ca sa mearga mai repede

| Iulian_Adrian_1999 explică (pentru anonim_4396):

Pai am 1 GB ram placa video de 500 mb procesor amd de 2.0 ghz

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulian_Adrian_1999):

Ce fel de ram? ce latime de banda are placa video? procesor dual sau single core?

| Iulian_Adrian_1999 explică (pentru anonim_4396):

1gm ram processor nu stiu scrie doar amd Sempron.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulian_Adrian_1999):

Pune configuratia pc-ului ca sa stiu daca mai poti sau nu face ceva.

| gmbod1 a răspuns:

We ce config ai pe pc, te-ai gandit ca poate pcu nu iti suporta windowsu daca ti le suporta baga si tu ccleaner sterge registry si mai bine ar fi sa o cureti de praf pacolo

| Iulian_Adrian_1999 explică (pentru gmbod1):

Chiar e bun ccleaner?

| Iulian_Adrian_1999 explică:

Mai dati-mi raspunsuri va rog ca sa dau si funda (pentru cel mai bun raspuns si cat mai multe chestiuni pentru ca windowsul sa mearga mai repede )