| Mihai_7203 a întrebat:

Cum fac sa mearga jocurile mai bine pe windows 7?
adica care e cea mai buna compatibilitate pentru configuratia asta :
Intel Pentium 3.00GHz 2GB rami NVidia 6600?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste acest program http://www.panalu.net/2010/11/optimizarea-pc-ului-pentru-jocuri.html si ai sa vezi cum toate jocuriile merg de minune

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar eu am Intel core duo extrem cu 3. 45GHz si 4GB rami Ati radeon HD si am o problem cu serious sam hd second encounter merge dar insa zice ca e trial dar daca nu sunt logat e full nu stiu stiu.

| zotac a răspuns:

Da o sa-ti mearga binisor pe ce performante ai uwinking