| ArteFacT a întrebat:

Cum fac sa-mi gasesc blogul pe google?
E Blogspot. FUNDA!

16 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De cate zile l-ai facut? Va aparea singur in 1-2 saptamani, google face crawl pe toate siteurile, dar daca il adaugi la linkul care ti-a fost dat mai sus e posibil sa grabesti putin procesul.
Nu va ranka pe cuvinte cheie, dar daca dai search cu adresa completa va apare la cautari.

| Bybanu a răspuns:

Ca sa-l gasesti pe Google trebuie sa-l adaugi aici ( http://www.google.ro/addurl/?continue=/addurl ) si sa adaugi site-ul in mai multe site-uri de promovare, de schimb de link-uri, pe motoare cautare...si il vei gasi oriunde vrei vrea;) dar depinde si de numele site-ului si de continut...

| BrD a răspuns:

E mult de munca... Iti trebuiesc cunostinte despre SEO. Cauta pe google "optimizare SEO" si vezi despre ce e vb. Succes!

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Mai intai trebuie putina vechime la el si sa ai ceva cuvinte cheie in componenta lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Liniuta a răspuns:

Il inscrii in Google la acest link. http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl si t-il indexeaza. Ii ia ceva timp.
Funda? :D

| Comoaracasei a răspuns:

Treebuie sa-ti creasca traficul si la un moment dat il vei gasi mai usor.
Apropo - ce blog ai, da-l sa-l vada lumea de ep TPU sa-ti crestem ratingul. Spor!

| Manea_Valentin_1987 a răspuns (pentru Comoaracasei):

Am si eu un blog de 3 zile! Va place? https://maneavalentincristian.wordpress.com

| cooldede38 a răspuns (pentru Comoaracasei):

Buna,am si eu un blog http://fantezievisiluzie.blogspot.ro/,este un blog pe care postez poezii.Va rog, imi puteti creste si mie ratingul? Va rog din suflet!:o3

| TheLastDancer15 a răspuns:

Nu cred ca poti... adica eu am incercat cu al meu si nu l-am gasit pe google sad sau nu stiu. plz daca afli.anunta-ma si pe mine

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!
Nu cred că poți, dar încearcă să te uiți in history!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://wearingwithstyle.weebly.com/ e despre fashion

| MirceaRadu21 a răspuns:

Salut TPU.Si eu am aceeasi problema..eu am 2 bloguri unul de amuzament(gen imagini video bancuri) imaginivideobancuri.blogspot.com si unul de stiri ziaronlineromania.blogspot.com,si pe nici unu nu il gasesc la cautari google, si inca o problema am fost la un prieten si am dat la mine pe blog la reclame de la adsense si imi spune click 0, bani 0 dc? ma poate ajuta cineva?

| Faucaria_Natura_1999 a răspuns:

Http://bionatura.blogratuit.ro/ Despre sanatate si frumusete. Sfaturi si produse

| Cercel_Georgiana_1995 a răspuns:

Nu îmi găsesc blogul