| Anoooooonim a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga aplicatiile pe internet la cosmote? de exemplu aplicatiile opera mini sau facebook nu-mi merg dar daca intru de pe browserul telefonului merge sa ma conectez.Imi spune ca trebuie sa ma conectez la pachetele de date. Am Nokia 7500 Prism... poate cineva sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Trimite un sms la 9691 sau ceva de genu pentru setari

| Anoooooonim explică:

Deci setarile pentru internet sunt deja facute si merge internetul doar ca aplicatiile gen opera mini sau facebook nu merg pe internet