| Deeutzica a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga Camera Web pe Windows 7 Ultimate ca nu-mi merge trebuie sa bag un program ceva sa mearga cine imi zice cum sa fac s-o pornesc sau soft i dau funda din prima. PS: este camera Delux.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows=driver pentru orice.Deci camera ta web ar trebui să vină cu un cd, cd ce conține driverele și aplicația camerei web.Folosește acel cd și instalează driverii.Succes

| K0sti a răspuns:

Pai e posibil sa nu aiba drivere de Win 7, doar de XP! Si atunci...ghinion!

| Flaviucu a răspuns:

Daca ne-ai spune ce eroare iti da, iti este instalat driveru-l? Placa video? Ai cd la camera pentru instalare?

| Deeutzica explică (pentru Flaviucu):

Imi zice: Error: Access is denied, cand vreau sa o instalez, si da am CD de instalare.

| Flaviucu a răspuns (pentru Deeutzica):

Inseamna ca a mai fost instalat pw un Windows Xp si tu acuma ai Windows 7 cu un alt id si parola. Fa cum iti zice aici http://windows.microsoft.com/......ed-message