| cavalerul11 a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga Camera Web pe Windows 7 Ultimate ca nu-mi merge? Trebuie sa bag un program ceva sa mearga, cine imi zice cum sa fac s-o pornesc sau soft ii dau funda din prima.

Răspuns Câştigător
| Ciocan_Mihai_1977 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/hardware/en-us/downloads#webcam
Aici ai driverele pentru modelele de la Microsoft. Uita-te pe camera, vezi ce model e, alege varianta pe site si cand dai click pe ea, pe pagina care se deschide alegi sistemul de operare si apesi download. Pe urma instalezi driverul care se descarca.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Camera web ar trebui să aibă un cd care să conțină driverele.Aste treaba căe wingoz nu Linux.Numai la Linux nu îti trebuie drivere că le are deja.Succes

| dannyel86 a răspuns:

Spune-ne ce model de camera web ai (denumire si serie) si poate te putem ajuta cu indicatii catre site-ul oficial pentru drivere.

| cavalerul11 explică (pentru dannyel86):

E Microsoft

| Ciocan_Mihai_1977 a răspuns (pentru cavalerul11):

Http://www.microsoft.com/hardware/en-us/downloads#webcam
Aici ai driverele pentru modelele de la Microsoft. Uita-te pe camera, vezi ce model e, alege varianta pe site si cand dai click pe ea, pe pagina care se deschide alegi sistemul de operare si apesi download. Pe urma instalezi driverul care se descarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate iti lipseste driverul ia programul asta de aici si verifica daca ai toate driverele si in caz ca iti lipseste o sa iti dea si link de download http://drivertoday.com/

| AncaElena12 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.A mea este Microsoft1407. nu stiu de ce nu merge. Nu am avut CD la ea.Astept raspunsul vostru.Dau funda

Alte răspunsuri