| Mozart a întrebat:

Cum fac sa mi se deschida, automat, cu bs player, melodiile pe care vreau sa le ascult?
Adica sa nu mai stau eu sa dau click dreapta pe melodie, open with... vreau sa mi se dechida automat cu bs player.
Va rog sa'mi raspundeti cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Pisla a răspuns:

Apesi click dreapta pe o melodie, apesi proprietati si ai acolo Opens with:... Apesi pe change si selectezi BS Player. Daca nu e in lista, il cauti si il adaugi. SI dupa ce dai Apply si Ok, de fiecare data se va folosi acel program pentru a deschide toate fisierele de tip mp3, sau ce tip era fisierul selectat.

3 răspunsuri:
| Mozart explică:

@Pisla,cand dau apply imi da eroarea asta:A disk error occurred during a write operation.
@YMCMB, nu imi apare nicaieri alege program sau chose program

| lOvelyGirL94 a răspuns:

Dai click dreapta pe o melodie, open with, choose default program si bs player.

| Умcмв a răspuns:

Dai clic stanga pe o melodie si dai alege program(choose program) implicit si bifezi casuta unde spune ca programul selectat va deschide intotdeauna acest tip de fisier. daca nu rezlovi da add me justymcmb