| Beaver_Castor_1997 a întrebat:

Cum fac sa mut sunetul de pe boxe in casti... fara sa mai scot mufa din spate? ....am si iesire audio in fata. (am windows 7)
Astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca sa te duci in "sound" la "Playbak si vezi daca-ti apar difuzoarele si castile.
De acolo la "Properties"- Usage -vezi daca poti comuta intre ele.

| alexalex27 a răspuns:

Poti face asta din Start > Search > Device Manager > Sound, video and game controlers. Funda?

| Beaver_Castor_1997 explică (pentru alexalex27):

Pai da am dat acolo si.ce fac du`paia? thinking Adica din Sound, video and game controlers mi se deschide driverul audio(Realtek AC`97 Audio)...si du`paia? thinking

| Beaver_Castor_1997 explică:

Horia2012 am intrat acolo dar faza e ca mie nu imi apar castile....imi apar doar difuzoarele