| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara notificari de fiecare data cand fac o poza cu telefonul? Adica de fiecare data cand fac poza de pe telefon (chiar daca e sau nu activat netu') imi apare o notificare cu numarul de poze facute (doar pe pc apare, pe telefon nu) si imi scrie " x poze au fost adaugate in contul dv de facebook, doriti sa le publicati?" si e enervanta chestia ca ori de cate ori fac poze, indiferent daca e una sau sunt 70 imi apare notificarea aia pe facebook. Pot face ceva ca sa nu imi mai apara si sa nu se mai adauge toate pozele facute pe facebook? Macar le pot sterge dar tot e putin enervant ca imi apare mereu acelasi lucru straight face Ma intelegeti la ce ma refer? Ma puteti ajuta?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Apesi lung pe notificare > informatii aplicatie > debifezi afisare notificari

1 răspuns: