| LacatDeOtel a întrebat:

Cum fac sa nu mai poti instala nimic pe chrome sau o modalitate? Deoarece am fost la Constanta 2 zile si m-am trezit ca fratimiu a instalat toate prostiile el fara sa stie, scrie download nu stiu ce joc si apasa click oriunde. M-am trezit cu 1000 extension din alea de la chrome, cu o gramada de porcarii, cu poze nude si jocuri pe care le-a instalat in pc de zeci de mii de ori. Va rog ajutor, deoarece parintii mei nu prea inteleg, degeaba le zic.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Resetează browserul. Adică revii la setările din fabrică!

| LacatDeOtel explică (pentru gabicoo):

Si asta va face sa nu mai poata instala nimic? alta solutie nu-i?

| cfrtobias a răspuns (pentru LacatDeOtel):

Pai alta solutie e sa pui parola la windows sau folder da asa nu poate folosi el