| Anaid69 a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc pe fb mesaje de la necunoscuti? Decat prietenii sa ma poata contacta?

5 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Dai click pe rotita aia din dreapta sus /setari de confidentialitate/Mesajele căror expeditori doresc să-mi intre în inbox? si dai acolo pe filtrare stricta

| Anaid69 explică (pentru мαяdυк):

Multumesc big grin dar mai mult de atat nu pot face? adica pana la urma tot imi pot trimite mesaje, sa nu ma contacteze nimeni care nu este in lista mea nu se poate?

Răspuns utilizator avertizat
| BlackAngel33 a răspuns:

Intri la setari, confidentialitate si te dai pe profil privat. Doar prietenii vor mai putea sa te contacteze si sa-ti vada postarile.

| Yonela_Yoni_1997 a răspuns:

Cum fac sa numai primesc mejage