| j1NNNx a întrebat:

Cum fac sa nu mi se mai salveze automat pozele de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Pentru a nu ti se salva pozele automat de pe messenger, trebuie sa dezactivezi optiunea de photos&media.

Deschide messenger-ul pe "messages" si apasa in coltul din dreapta sus pe poza de profil. Cauta "Photos&Media" si click pe el.
Daca sunt activate optiunile "Save photos/Save on capture", dezactiveaza-le.

1 răspuns:
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună. Acolo unde ai conversațiile, în dreapta sus ai poza ta mică, apeși pe ea, cauți data saver, îl pui pe off și gata. happy