| Florin05 a întrebat:

Cum fac sa pot folosi telefonul ca microfon in timp ce google meet ruleaza in PC?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau poti sa te conectezi cu doua conturi.

| PainTech a răspuns:

Exista aplicații care se instalează și pe PC și pe telefon și se face o conexiune locală. Din experiența sunt destul de instabile, nu recomand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

Da, foarte instabile deoarece Android inchide random aplicatiile de fundal ca sa economiseasca baterie, dar ce sa le faci astora care se zgarcesc la niste casti cu microfon de 19 lei?