| Florin05 a întrebat:

Cum fac sa pot folosi telefonul ca microfon in timp ce google meet ruleaza in PC?

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Exista aplicații care se instalează și pe PC și pe telefon și se face o conexiune locală. Din experiența sunt destul de instabile, nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

Da, foarte instabile deoarece Android inchide random aplicatiile de fundal ca sa economiseasca baterie, dar ce sa le faci astora care se zgarcesc la niste casti cu microfon de 19 lei?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sau poti sa te conectezi cu doua conturi.