| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa pun google ca pagina mea de pornire? Am Google Chrome.

5 răspunsuri:
| danielgeo a răspuns:

Sus in dreapta ai o cheita (setari) dai click pe ea, Optiuni>Elemente de baza> si acolo ai Pagina de pornire, bifezi deschide aceasta pagina : www.google.ro si > Inchideti.

| oanna_4635 a răspuns:

Intra pe www.google.ro iar cand ti se deschide fereastra google, scrie unteva selectati google ca pagina de pornire.;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe ''www.seteaza google ca pagina mea de pornire la google-chorme.ro'', apoi dai la prima optiune de sus: ''Setati google ca paginea mea de pornire: istoricul cautarii si...''

Alte răspunsuri