| BigLike a întrebat:

Cum fac sa revin la setarile din fabrica la iphone 7? Nu vreau sa il resetez cu totul vreau doar setarile ce eu le-am schimbat sa revina la cele din fabrica. multumesc frumos ofer funda

6 răspunsuri:
| bubu12234 a răspuns:

Cand dai la general, informatii acolo, nu iti arata sa revii la setarile din fabrica?

| Bondarel99 a răspuns:

Intra la setări și dai doar resetare nu dai stergere conținut și resetare pentru ca astfel se va șterge tot.

| BigLike explică (pentru bubu12234):

Ba da imi apare resetare insa repet eu nu as vrea sa mi se reseteze tot telefonul sa fie de la 0 nu am timp sa ma pun dupa sa imi instalez toate aplicatiile inapoi sa fac backup pentru poze muzca si ce mai am pe el, as dori sa stiu daca as putea reseta doar setarile pe care eu le-am modificat de exemplu la volum sa revina la setarile cu care a venit din fabrica stiu ca la telefoanele u Android este aceasta opyiune insa nu stiu la iphone.

| bubu12234 a răspuns (pentru BigLike):

Intra la fiecare in parte si vezi acolo, in itunes, icloud, etc. la Android nu este si e mult mai enervant

| BigLike explică (pentru bubu12234):

Am o actualizare disponibila si vreau sa il actualizez, oare daca apas pe 'actualizare '' mi se face reset automat? oare isi face setarile la fel ca la fabrica? multumesc anticipat!

| bubu12234 a răspuns (pentru BigLike):

Nu, daca nu ai trecut deja la ios 11 se va actualiza, dar nu il recomand, e foarte enervant. cel mai bine stergi doar ceea ce nu ai nevoie sau iti salvezi ce ai si resetezi complet. la actualizare nu se reseteaza nimic, preia totul pe noul sistem