| Skarr a întrebat:

Cum fac sa schimb numele adresei de email?
Ex: Abc12@email.com

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti faci alta

| GabiDumitrescu a răspuns:

Iti faci alta.winking

| Skarr explică (pentru GabiDumitrescu):

Mi ai fost de ajutor maxim. Mersi...

| cfrtobias a răspuns:

Faci altul sau faci oricum alt e-mail si modifici sa iti vina din e-mail vechi mesaje in cel nou

| Skarr explică (pentru cfrtobias):

Mi a schimbat o cineva si o vreau inapoi pe aia veche. Si ce dracu fac ma cu toate conturile?, am Adresa de 5 ani

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Skarr):

Ha? Cum ti-a schimbat-o cineva? La aia veche mai ai datele? Ce o fi asa de greu sa te exprimi? "Am avut o adresa de yahoo, mi-a facut cineva un cont nou pe gmail, si acum vreau sa o folosesc din nou pe cea veche dar nu mai stiu parola." sau ceva de genul era asa de greu?

| Skarr explică (pentru GabiDumitrescu):

Adresa mea de email a fost mutata ca una secundara pe acel email cumva. Adica ma pot conecta cu cea veche dar scrie ca cea principala alta. Si ma enerveaza. Adica pe YouTube de exemplu scrie Adresa : abc12 si eu ma conectez cu cea secundara care e ab21 sa zic. Daca intelegi

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Skarr):

Absolut nimic! Poti sa iti mai accesezi adresa respectiva? Nu tu ti-ai facut contul de YT? Vezi ca se pot schimba cam orice setari...

| suntserios a răspuns (pentru Skarr):

Cred ca tu confunzi maxim adresa de mail cu conturile cu care te loghezi tu

| cfrtobias a răspuns (pentru Skarr):

Eu zic sa schimbi asta http://prntscr.com/p9zvah si dupa sa intri in e-mail bun care pui acolo, gasesti aici https://www.youtube.com/account

| Skarr explică (pentru GabiDumitrescu):

Deci e un fel de Adresa de mail secundara. De rezerva nu stiu. Si cu aceea ma conectez eu dar cea care apare este alta. Vorbesc despre acelasi cont nu 2 diferite.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Skarr):

Mdah, nu am inteles absolut nimic. Sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum face această modificare într-o adresă de email. În fine, dacă vorbim despre Gmail. Eu numai Gmail folosesc.

| Speranta12 a răspuns:

Nu ai cum. Iti faci alta.

| Skarr explică (pentru Speranta12):

Mi a schimbat o cineva si o vreau inapoi pe aia veche.

| TristanTzara a răspuns:

Îți faci alta dacă vrei să schimbi chiar adresa, adică acel Abc12, căci altfel nu poți.

| Skarr explică (pentru TristanTzara):

Mi a schimbat o cineva si o vreau inapoi pe aia veche