| ŞoSeŢeL a întrebat:

Cum fac sa scriu fara litera mare la tastatura de pe telefon, dar fara sa apas acel buton de fiecare data?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai cum!

| KALASHER a răspuns:

Uită-te mai bine la tastatură, ai un buton ceva gen "săgeată în sus" dacă o apeși lung, scrii mare, repetă ca să scrii mic big grin laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| IulianMarian a răspuns:

La tastatura telefonului (daca ai android) ai o sageata in sus. Atingi de doua ori la rand acea sageata si vei putea scrii tot textul cu litere mari. Bafta!