| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg ce am vizitat pe net?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

In toolbar-ul de la google gasesti optiunea ''clear history''!
Dai acolo si se sterge tot ce ai cautat in trecut.
Sau daca nu e acolo, poti cauta la Settings sau Options, cauti History si dai delete sau clear, depinde ce ai.

10 răspunsuri:
| jahjah a răspuns:

Daca folosesti Mozilla, apesi pe ctrl+shift+deletewinking

| leluc a răspuns:

Internet explorer - Tools - Internet options - Browsing history - settings. Acum depinde si de versiunea de explorer. Oricum Internet options trebuie sa tii minte happy

| crisa a răspuns:

Daca folosesti Firefox (ca mine tongue ), da click pe Tools, apoi Clear Private Data. Bifezi toate casutele de acolo si dai ok. Si gata!winking Nu numai adresele vizitate vor disparea, ci si search-urile pe care le-ai tastat tu in google.

| viorel2c a răspuns:

Start-Control panel-Network and Internet Connections-Internet Options-sub Browsing history ai Delete-si stergi history.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clear history.

| anarhistor a răspuns:

Use CCleaner...:))... e mai folositor si cu altele...hmmmm...si e si free :P http://www.ccleaner.com/download

| crisa a răspuns:

CCleaner-ul e mai mult pentru alte chestii, n-are rost sa instaleze programul doar pentru a sterge history-ul! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa dai sus acolo click pe gloogle si scrie acolo clear search history si dai click pe el.

Alte răspunsuri
| Fazonul a răspuns:

Http://cum-fac.blogspot.com/......refox.html ai aici instructiuni pas cu pas pentru browserul tau.