| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg o conversatie de pe wathsapp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,ei nu i se sterge conversatia!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in lista de conversatii, tii apasat pe conversatia pe care vrei sa o stergi pana apar optiunile suplimentare si alegi optiunea de stergere!

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si i se sterge si persoanei respective conversatia? Eu vreau sa i se stearga si ei ' conversatia.

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

N-ai cum, doar daca sterge persoana aia

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu stiam ca ai timp o ora 8 minute si 16 secunde sa stergi conversatia, am dat totusi mai multe si after goliti conversatia mi s-a sters mie acum nu stiu daca i s-a sters si ei ' sau daca m-am incadrat in cele 68 min si 16 sec laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Am inteles sad

| anonim_4396 explică (pentru Bruno92):

Nu,ei nu i se sterge conversatia!

| Bruno92 a răspuns:

Whatssapp*