| dirtyraccoon a întrebat:

Cum fac sa sterg un cont de Facebook? E a meu, eu sunt persoana respectiva doar ca am uitat parola si nu mai am acces la numarul pe care a fost facut contul? Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa iti facem noi daca esti iresponsabila! Daca nu esti in stare sa te ocupi de un cont de Facebook cum te descurci in viata in lucruri si mai complicate?

| nirocino a răspuns:

E nevoie de parola, incearca sa ti-o amintesti apoi urmezi urmatorii pasi:
https://cristianls.ro/cum-se-sterge-un-cont-facebook/
Bafta!