| alina22alina a întrebat:

Cum fac sa vad mesajele de la wtp daca imi zici SE AȘTEAPTĂ MESAJUL. POATE DURA CEVA TIMP?

1 răspuns:
| StefanescuDaniel a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Problema asta este de la ei. Poti sa ai telefon oricat de bun ca tot la fel face si pe Whatsappul de pe telefon si pe cel din pc-ul meu de studio care e acelasi. Si crede-ma fiindca am Samsung S23 plus si pc de studio cu procesor Intel i7-13700KF de 5.40 ghz /32 de gb ddr 5/ doua ssd de 2 tb / placa video Geforce RTX de 16 gb gddr 6 si tot la fel face, cu toate ca in prima faza am crezut ca e din cauza procesorului sau a memoriei ram la telefon, dar daca si pe telefon si pe pc face la fel eu zic ca e clar ca problema e de la ei si nu avem ce face.