| Andrei456 a întrebat:

Cum fac un fisier lnk in shortcut? Mai devreme am deschis un shortcut care nu mai mergea, cu un program si toate shortchut-urile s-au facut lnk iar cand pun alt shortcut pe desktop sau taskbar tot lnk sunt. !

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu inteleg, shortcut-urile sunt fisiere LNK insa posibil ca ai o problema de asociere a lor in registri. iti recomand fix-ul asta http://www.thewindowsclub.com/fix-unable-to-open-exe-lnk-files-windows-7

1 răspuns:
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Ai tutoriale pe youtube.com.