| SpawnnFury a întrebat:

Cum fac un user noul pc-ului dar pe ambele sa nu fie aceleasi date.De exemplu daca instalez un joc pe primul user sa nu fie si pe al doilea.

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Simplu faci userul din control panel dai creata user..si la optiuni bifezi sa nu apara ce instalezi pe primul user.sau instealzi un program(masina virtuala si ai rezolvat problema)

| SpawnnFury explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Cum e cu "masina virtuala"?

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns (pentru SpawnnFury):

Este un program care creaza un spatiu virtual de stoare ( poti alge pana la cati gb vrei tu ) si iti apare o fereastra exact ca cea a windowsului...plus ca poti alege ce windows vrei..pe masina virtuala..se instealaza exact ca si cum ai instala widnwosul numai ca pe masina virtuala.e mai mult de explicat.

3 răspunsuri:
| SpawnnFury explică:

Si daca vreau sa il sterg?