| Deea_Andreea_1999_fwid a întrebat:

Cum faca ca adresa de email(nr de telefon) sa nu mai apara cand intru pe facebook?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Conectează-te automat. Imediat, după ce tastezi emailul, apare scris "memorează parola", și atunci, vei putea intra direct, în contul tău de FB. E vorba de conectare automată. Dar, dacă PC-ul/laptopul e folosit și de alte persoane, riști mult, fiindcă ai putea uita, să te deloghezi. Iar intimitatea ta ar putea fi violată. : ))