| RAY a întrebat:

Cum faceam eu upload pe un site am adunat 700 de monede si scrie ca pentru 600 primesti 500 gb de upload, dar nu-mi apare cum sa beneficiez de asta

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

"aveti ratia peste 1"
nu te lasa sa cumperi decat daca ai ratia sub 1
deci, pastreaza-i pentru zile negre big grin

13 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca ai oferi si numele site-ului si scopul sau atunci poate iti vom intelege postarea.

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Nu pot incalca regulamentul TPU

| sierra1 a răspuns:

Incepe cu file şi se termină cu list? ...Nu de alta, dar să putem da o mână de ajutor.

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Regulamentul este incalcat de peste un milion de useri iar tu, ca user "model", cu rank 4, nu poti scrie numele unui site de piraterie renumit?
Eu l-am scris cu spatiu intre si astfel ii dispare tot intelesul, nu vad de ce nu o poti face si tu.

| RAY explică (pentru sierra1):

Da

| ziftode a răspuns:

Ai un "store" sau "shop" undeva
cel mai probabil EXACT numarul de "coins" e de fapt un link
cam asa e pe toate site-urile nu numai pe ala care un file pe undeva pe la inceputul numelui

| RAY explică (pentru ziftode):

500 GB Upload

Primești 500 GB upload
Plătești 600
Aveţi raţia peste 1!
698.3 de monezi am

| RAY explică (pentru ziftode):

Multumesc mult de informatie

| ziftode a răspuns (pentru RAY):

Cu placerewinking

| mihaihai a răspuns:

Mai bine le pastrezi

| AlexSalling a răspuns:

Stii? Chiar am curiozitatea la care site te referi de iti trebuie ratie (ratio). Cum nu ne vom apuca sa incalcam regulamentul, spune-mi pe Facebook daca vrei.
https://www.facebook.com/JurjescuAlex717

| LPCTSTR a răspuns (pentru AlexSalling):

Se refera la File List.
Unde nu cred ca exista asa ceva...

| AlexSalling a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nici nu pare site care sa aiba nevoie de ratio. Stii? Eu am cont pe un site care iarasi, ai nevoie de ratio (ratie) ca sa mai poti descarca de la ei. Am o metoda super de a uploada chestii si a lua beneficiile de 7 ori mai mult. Inainte sa uploadez fisierul, il trec prin MKV Toolnix, adaugandu-l de 6-7 ori. In loc de un giga, il fac de 6-7 laughing) Nimeni nu s-a prins pana acum.