| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci ca atunci cand pun clapeta de la laptop si sa-l deschid iar sa nu se mai deconecteze netul.Am windows 7 si laptopul Acer aspire E1-531.

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Click dreapta pe iconita cu conexiunea la internet din bara jos dreapta si (open network and sharing) te duci pe power management si debifezi (allow the computer to turn off this device to save power--
Permiteți computerului să oprească acest dispozitiv pentru a economisi energie) dupa care dai OK si restart la PC.

| asdfgsgj123 a răspuns (pentru Rommeo):

Nu gasesc power management...

| Rommeo a răspuns (pentru asdfgsgj123):

Uite aici pasi in imagini de la 1 la 4.
http://imgur.com/a/n6jUG

| asdfgsgj123 a răspuns (pentru Rommeo):

Ms

| asdfgsgj123 a răspuns (pentru Rommeo):

Frt cand pun laptopul in stand by si il deschid tot mi se deconecteaza netul...